אבני דרך

אבני דרך

1969
1969
התחלה

שלמה לשמן ייסד את החברה יחד עם יחיאל לשמן (חייל משוחרר) סידי יצחק ואלפרד כהן. כבר בתחילת דרכה חשבה להקים גוף מקצועי שיעסוק בעבודות גדולות של דלק וגז שנבנו במדינה בתחום האזרחי והצבאי.

מסילת עכו כרמיאל (1)
1994
כניסה לתחום הרכבות

זוהי היתה קפיצות מדרגה עבור החברה, המעבר מצנרות תשתית לפרוייקטים גדולים ומורכבים בתחום רכבות ישראל לסיכו קיבלה ממנהל הרכבת (אלוף במילי בר כוכבא) משימה מורכבת הקמת מסילה לסיכו הקימה מערך מקצועי ומיוחד שהשתלט על הטכנולוגיות בהימנות השגיה הביאו לקיצור זמנים משמעותיים בפרוייקטים בישראל וכך השאירה את חותמה בתחום הריתוך וההיתוך עם טכנולוגיות מתקדמות.

תמונה ראשית-טיבכו
1999
כניסה לתחום איכות הסביבה

לסיכו עשתה שת״פ עם קבוצת אלקו כחלק מההתמודדות עם תהליך ההפרטה בארץ בתחום טיפול בשפכים שבעצם פתח תקופה חדשה בישראל השותפות רכשה זכיין בטיפול במט״ש בגן יבנה הצליחה לייעל את התהליכים והאיצה את לוחות זמנים בתהליך הטיהור ובקרת התהליך מבחינה כימית בשיטות עבודה חדשניות בתחום הביצועי.

תמונה ראשית-פרוייקטים אחזקה
2004
כניסה לתחום תחזוקה עירונית

לסיכו הקימה אגף לטיפול במתקנים שנוגעים בשפכים בראשויות שונות בארץ, ע״י זכייה במכרזים בהתאם לכך נבנו צוותים שהציעו פתרונות מהירים ומקצועים במט״שים

image 30
2008
כניסה לתחום צנרת תהליכית

קפיצת מדרגה וכניסה לתחום חדש, הקמת מכלולי צנרת נקיה ברמה גבוהה מאוד בתעשיות השבבים וטיפול בחדרים נקיים החברה זכתה לאמון רב מצדם והוביל לשיטוף פעולה להקמת מפעלים מיוחדים של חברת אינטל.

מאגר-עורבים
2009
כניסה לתחום הגז הטבעי (אנרגיה)

מתחילת דרכה של לסיכו היא הובילה בתחום הדלק במקביל הבנו שתחום גז הטבעי יהפוך להיות קריטי ולכן הוקמה יחידה שהובילה את תחום גז הטבעי בארץ.

big-אורות רבין
2012
כניסה לתחום תחנת כוח

בהמשך לאסטרטגיית החברה נהיה צורך להקים יחידה לטיפול בתחנות כוח השנות בארץ (פחם וגז) גם בתחום הבנייה ותחזוקה של המכלולים המורכבים

אורמיד'ן -תמונה רארשית
2015
אורמידן

במסגרת עבודתה של לסיכו בפרויקטים של איגודן (מט״שים) החברה החליטה להיכנס לזיכויון של טיפול בשמנים אורגניים ומנרלים והקימה מפעל עם שת״פ עם חברת מגנזי בתוך האיגוד״ן.

לסיכו-בורסה-הנפקה 2
2017
הנפקה לציבור בבורסה לניירות ערך

עם התקדמות פעילות החברה היה ברור שנדרש גיוס כספים ואפשרויות גיוס כספים ואפשרויות מימון נוספות כדי לאפשר את בסיס ההון הנדרש לצמיחתה בשנים הבאות

תמונה ראשית--מבני ציבור
2018
רכישה ראשונה של פולדמיר

החברה הבינה שנדרשת בישראל בנייה מסווגת לצורכיה הביטחוניים. לסיכו רכשה ב2018 את פולדמיר (מתמחה בעבודות בטחוניות) שמנוהלת ע״י מנהלים וצוותים מיומנים לפרויקטים של משרד הביטחון