חברות בנות

מאז היווסדה בשנות ה-50 ע”י מר שלמה לשמן, לסיכו, מיתגה את עצמה כמובילה ענפית ומותג חזק כבסיס להמשך צמיחה ורווחיות לטווח ארוך. ההתמקדות בנישות צומחות עם חסמי כניסה משמעותיים ואיתור מתמיד של תחומי פעילות חדשים יצרה סינרגיה בין חברות הקבוצה שמאפשרת מקסום יכולות ומתן מענה משולב ויעיל ללקוחות .

לסיכו צנרת תהליכית

חברת לסיכו צנרת תהליכית בע”מ הינה חברת בת של קבוצת לסיכו לשמן שהוקמה בשנת 1969 בישראל. היא ממוקמת באזור התעשייה בקרית גת בסמוך למפעל אינטל, חברתנו עוסקת בתחום אספקה והתקנה של מערכות צנרת תהליכית..

פולדמיר

מוניטין החברה נרכש במהלך שנות פעילותה בזכות יכולותיה המקצועיות, שמירה על איכות העבודה, עמידה בלוחות זמנים ובמסגרת תקציבית.

אורמידן

אחראית על הקמה ותפעול של מתקן לטיפול בשמנים אורגניים ומינרליים מטעם איגוד ערים דן – תשתיות לאיכות סביבה (“איגודן”), לטיפול בשמנים, מינרליים ואורגניים ולקליטה של שפכים סניטריים במתקן שפד”ן בראשון לציון.

הוקמה לצורך טיפול בקרקעות מזוהמות. החברה מקימה מתקן לטיפול בקרקעות מזוהמות וכן חתמה על חוזה עם החברה לשירותי איכות סביבה בע”מ (חברה ממשלתית) בהסכם לפיו היא תממן, תקים ותפעיל מתקן לטיפול בקרקעות מזוהמות עם התחייבות של החברה לשירותי איכות הסביבה לאספקה של קרקעות מזוהמות.

א.ל.א

חברת א.ל.א תשתיות לאיכות הסביבה בעלת זיכיון ממשרד הכלכלה להפעלת מסוף לפינוי תמלחות מפעלים לעומק הים במפרץ עכו. המסוף נותן שירות חיוני לפינוי תמלחות לכ-30 מפעלים (בעלי היתר הזרמה לים) במרחב הצפון ומזרימם בצינור תת ימי למרחק של כ-1400 מ’ מהחוף.